آزمون دبیری آموزش و پرورش | بوک یک

منابع آزمون دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲

قبولی در آزمون استخدامی نیازمند مطالعه دقیق منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش است.

منابع آزمون استخدامی را می توان به دو دسته برای تمامی رشته ها تقسیم نمود که این منابع شامل رشته های عمومی و رشته های تخصصی می باشد. دروس عمومی همانند دروس کنکور برای تمامی رشته ها یکسان است. اما تعداد آنان بیشتر از سایر رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش می باشد. به همین دلیل اگر به قبولی در این آزمون فکر می کنید، حتما باید بر هر دو نوع تسلط کافی یابید.

کتاب اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی

۳۸۹,۶۶۴ تومان

کتاب اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی تالیف دکتر علی اکبر سیف در حوزه ی دروس دانشگاهی است که انتشارات دوران آن را به چاپ رسانده است.

از آنجا که متخصص اندازه گیری به ویژگی روانی مورد نظرش دسترسی مستقیم ندارد تا مانند یک ویژگی جسمی یا یک رفتار آشکار آن را مستقیماً اندازه بگیرد، ناچار است به رفتارهایی از فرد که به گمان او معرف ویژگی روانی مورد نظر هستند مراجعه کند و به اندازه گیری آن ها بپردازد. مثلاً رفتارهایی از افراد را که معرف هوشمندی یا کم هوشی هستند اندازه می گیرد و بر اساس آن ها تعیین می کند که نمره ی هوش هر کسی چقدر است. یا با پرسیدن سؤال هایی از دانش آموزان کلاس تعیین می کند که هر یک از آن ها چه مقدار از دانش و مهارت های درسی را که قرار بوده است یاد بگیرد، یاد گرفته است.

کتاب روانشناسی پرورشی نوین

۳۸۹,۶۶۴ تومان

روانشناسی پرورشی نوین نوشته‌ی دکتر علی اکبر سیف به توضیح و تبیین روانشناسی یادگیری ، آموزش، یادگیرندگان و معلمان می‌پردازد.این کتاب یکی از منابع اصلی آزمون دبیری آموزش پرورش سال 1402 است.

کتاب مهارتهای آموزشی و پرورشی جلد اول

۲۱۱,۳۶۵ تومان

جلد اول کتاب مهارتهای آموزشی و پرورشی برای دانشجویان رشته های علوم تربیتی و رشته های دبیری در مقطع کارشناسی تدوین شده و توانسته است مشکل بسیاری از دانشجویان را برطرف کند.همچنین کسانی که قصد تدریس و آموزش دارند نیز می توانند از این کتاب استفاده کنند.

دفتر تهران : میدان انقلاب، ابتدای خیابان جمالزاده جنوبی، کوچه دانشور، پلاک12، طبقه همکف، واحد1

تلفن : 02166462430

دفتر همدان : همدان، خیابان بین النهرین، بن بست رز،ساختمان رز

تلفن : 08138266908

  آدرس ایمیل:info@bookyek.com

  • فروشگاه
  • مقالات
  • راهنما
  • سوالات متداول
  • تماس با ما
منابع آزمون دبیری 1402
لوگو